ماموریت شهاب الکترونیک :

شهاب الکترونیک  شرکتی فعال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات مبتنی بر فناوری لحیم کاری و محصولات مرتبط  با آن میباشد. مشتریان ما شرکتهای خدمات الکترونیک .کامپیوتر.موبایل.تبلت ، کلیه سازمانها و ارگانهای نظامی، نهادهای دولتی و… و بطور کلی افراد و سازمانهایی می باشند که از فناوریهای فوق استفاده می نمایند. در حال حاضر فعالیتهای شرکت معطوف به بازارهای داخلی در کلیه استانهای کشور میباشد و دستیابی به بازارهای بین المللی از جمله کشورهای همسایه از اهداف آتی آن می باشد.

این شرکت توانسته است با رسیدن به اهداف سازمانی، مسئولیتهای خود را در قبال مشتریان، همکاران، تامین کنندگان و جوامعی که به آنها خدمت رسانی میکند تحقق بخشیده و بازده مناسبی نیز برای سهامداران فراهم کند. همچنین با بهره گیری از نیروی متخصص و متعهد به ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و به روز، پرداخته است و به طور پیوسته در راستای ارضای بهتر نیاز مشتری نسبت به رقبا تلاش میکند. شرکت درصدد است با الگوبرداری و ایده گرفتن از محصولات و راهکارهای کشورهای پیشرو در زمینه فناوری لحیم کاری و محصولات مرتبط  آنها گامی بلند در راستای توسعه و پیشرفت کشور بردارد.

شرکت  باور و ارزش سازمانی خود را مبنی برصداقت، پایبندی به اخلاق و تعهد نسبت به کار و مشتری قرار داده و رضایت مشتریان را به عنوان یکی از مهمترین عوامل موفقیت خود میداند. این شرکت با ایجاد محیطی پویا و کارآمد، زمینه رشد و توانمندسازی کارکنان خود را فراهم آورده است چراکه نیروی انسانی را بزرگترین سرمایه خود قلمداد میکند.

به عنوان یک کمپانی اصیل تلاش میکنیم رابطه طولانی مدت با مشتریان ،همکاران و پرسنل داشته باشیم.

بیشترین توجه ما در زمینه های تجاری ای است که بتوانیم بهترین در مقایسه با سایرین باشیم.